Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła czy sala przesłuchań?

Utworzony przez Ojciec Mateusz, 12 marca 2015 r. o 22:48 Powrót do artykułu
mój drogi doinformowany absolwencie, nie mam pojęcia czy zawieszenie można odwołac czy nie. ale pani elak obecnie ma zakaz wstępu do szkoły co wszytskich niezmiernie cieszy:) a ty nie umiesz się odnieść do tego, czemu ją zawiesli skoro była niewinna, ale cóż :)
Pani Jurek ale Pani Dyrektor wraca juz po swietach , co mnie osobiscie niezmiernie cieszy i pani wspolczuje z calego serce..chociaz nie, ani troche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no ludzie, jeszcze wójt ma przeprosic za to, że ją zawiesił? a może jeszcze szepnie dobre słowo na ucho rzecznikowi, żeby jednak odwołać zawieszenie? czemu nikt nie skupia się na tym albo nie chce widzieć tego, że to wszytsko dzieje się nie bez przyczyny. i jedynie sama pani elak swoim zachowaniem sobie na to zapracowała:)
masz racje że zapracowała ale na wielki szacunek!!! bo dzięki niej nauczyciele nie robią zakupów podczas lekcji,nie spóźniają się,nie chodzą zajarać kiedy najdzie ochota ,odnoszą się z kulturą i zrozumieniem do rodziców i dzieci. wreszcie ruszyły dupy i zaczęły coś robić dla dobra szkoły :) Za Sadkowskiej to było jedno wielkie szambo wypełnione po brzegi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje że zapracowała ale na wielki szacunek!!! bo dzięki niej nauczyciele nie robią zakupów podczas lekcji,nie spóźniają się,nie chodzą zajarać kiedy najdzie ochota ,odnoszą się z kulturą i zrozumieniem do rodziców i dzieci. wreszcie ruszyły dupy i zaczęły coś robić dla dobra szkoły :) Za Sadkowskiej to było jedno wielkie szambo wypełnione po brzegi ....
Ale okazalo sie niestety ze rada pedagogiczna to smierdzace leniuchy i im sie nie podoba to co jest teraz wiec musza sie dowartosciowac i znowu wrocic do slodkiego lenistwa. A tu niestety. Jurek! Ciesz sie ostatni tydzien wlasnymi bąkami bo masz przesrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jurek ale Pani Dyrektor wraca juz po swietach , co mnie osobiscie niezmiernie cieszy i pani wspolczuje z calego serce..chociaz nie, ani troche!
ale bzdury:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka rada pedagogiczna?skacowana szaf...,nietykalna tywo...,niepoczytalna łucza...,sfrustrowana dąbr...,agresywni i wulgarni ba....ie,nieporadna jur...,zawistna i fałszywa szul....rzecznik dyscyplinarny będzie miał sporo roboty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka rada pedagogiczna?skacowana szaf...,nietykalna tywo...,niepoczytalna łucza...,sfrustrowana dąbr...,agresywni i wulgarni ba....ie,nieporadna jur...,zawistna i fałszywa szul....rzecznik dyscyplinarny będzie miał sporo roboty..
drogi obrońco pani dyrektor posiłkujący się wieloma nickami. nie wiem czy wiesz, ale na dole wyświetla się liczba użytkowników:) z racji, że jestem tu nieprzerwanie od 2 godzin widzę, że pisze to ta jedna sama i smutna osoba:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdury:)
poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi obrońco pani dyrektor posiłkujący się wieloma nickami. nie wiem czy wiesz, ale na dole wyświetla się liczba użytkowników:) z racji, że jestem tu nieprzerwanie od 2 godzin widzę, że pisze to ta jedna sama i smutna osoba:)
Od 2 godzin..? Wow, niezle.. Widac jak duzo macje pracy z Lobejko. Pani sie lepiej za dyscypline wezmie, laluniu hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz sie i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 godzin..? Wow, niezle.. Widac jak duzo macje pracy z Lobejko. Pani sie lepiej za dyscypline wezmie, laluniu hahaha
łobejko też jest zła? trudno dogodzić zwolennikom pani elak. a zbaraliście już dzieci ze szkół, czy jeszcze zwlekacie? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łobejko też jest zła? trudno dogodzić zwolennikom pani elak. a zbaraliście już dzieci ze szkół, czy jeszcze zwlekacie? :)
Jak sie nazwalas 'laluniu' wez sie za dyscypline dzieci naprawde haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nazwalas 'laluniu' wez sie za dyscypline dzieci naprawde haha.
nie będę się wdawał w dyskusje z prostakiem. ot co. nic dziwnego, że tak bronisz pani dyrektor, bo  prezentujecie ten sam poziom kultury, podpowiem -niski. chyba trochę alkoholu się z nią wypiło, a teraz czkawka przyszła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę się wdawał w dyskusje z prostakiem. ot co. nic dziwnego, że tak bronisz pani dyrektor, bo z ten sam poziom kultury, podpowiem -niski. chyba trochę alkoholu się z nią wypiło, a teraz czkawka przyszła:)
Laluniu haha prostaku haha okularki wyczysc LALUNIU HAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laluniu haha prostaku haha okularki wyczysc LALUNIU HAHAHAHA
wystawiasz właśnie piękną laurkę pani elak, jako jej obrońca:) ale łatwo cię sprowokować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystawiasz właśnie piękną laurkę pani elak, jako jej obrońca:) ale łatwo cię sprowokować :)
Laluniu, ty sobie wystawilas piekna 'laurke' w dniu kiedy okazalas zazdrosc o dyrektorstwo a najgorzej kiedy naklamalas LALUNIU rzecznikowi. Palcamj cie wytykaja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdury:)
poczekamy, zobaczymy.  
drogi obrońco pani dyrektor posiłkujący się wieloma nickami. nie wiem czy wiesz, ale na dole wyświetla się liczba użytkowników:) z racji, że jestem tu nieprzerwanie od 2 godzin widzę, że pisze to ta jedna sama i smutna osoba:) 
dzięki za lekcję informatyki, ty chyba jakiś debil jestes, co ja mówię... na pewno debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łobejko też jest zła? trudno dogodzić zwolennikom pani elak. a zbaraliście już dzieci ze szkół, czy jeszcze zwlekacie? :)
zbarać dzieci,czy nie zbarywać-oto jest pytanie :D baranie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbarać dzieci,czy nie zbarywać-oto jest pytanie :D baranie!!!!
jak się nie ma argumentów to się czepia literówek:) no ale cóż skoro nie umiesz odczytać tego posta widocznie jesteś po prostu głupi:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi obrońco pani dyrektor posiłkujący się wieloma nickami. nie wiem czy wiesz, ale na dole wyświetla się liczba użytkowników:) z racji, że jestem tu nieprzerwanie od 2 godzin widzę, że pisze to ta jedna sama i smutna osoba:) 
Złaź z tego latawca i zacznij stąpać po ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złaź z tego latawca i zacznij stąpać po ziemi
a ty przyjmij do wiadomości, że pani elak została zawieszona:) i pogódź się z tym.  pozdrawiam z ziemi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...